Kalendáře a dárky

Udělejte radost osobním dárkem.
Kalendářem z vlastních fotografií nebo se nechte inspirovat.

Kalendáře

Hezkým dárkem může být i kalendář. Je to vzpomínka, kterou si dotyčný, v případě, že kalendáře používá, může uchovat po celý rok u sebe. Můžete mu tak vytvořit kalendář se svojí rodinou, miminkem pro babičku nebo s domácím mazlíčkem.

Kalendáře vyrábíme trhací, stolní i malé kapesní ve velikosti vizitek. U nich pak cena tisku odpovídá ceně výroby vizitek v případě, že je kalendář bez laminace – ošetření proti opotřebení.

Ceny a formáty kalendářů

formát A4  nástěnný  180 Kč
formát A4  nástěnný s věnováním  217 Kč
formát A3  nástěnný  301 Kč
formát A3  nástěnný s věnováním  338 Kč
stolní (305 x 140 mm)    422 Kč

Druh vazby: kroužková se závěsem - kalendářní, speciálně s ohledem na otáčení a trhání listů
Stolní kalendář je klasický - dojdete na konec a pouze celý otočíte a pokračujete, obsahuje svátky a jmeniny
.
Nástěnné kalendáře jsou graficky optimalizované pro čitelnost a co největší prostor vašich fotografií.

 

Kalendář s věnováním

Protože se snažíme vyhovět vašim potřebám a rozumíme, že každý kalendář může být i krásným dárkem, který je s obdarovaným každý den po celý rok, je možné do našich kalendářů vložit věnování a celému kalendáři tak dát ještě osobnější ráz. Není to jen "kalendář s fotkama", ale je to Váš kalendář.

Jak je věnování realizováno?

Věnování překrývá titulní stranu kalendáře, která prosvítá skrz poloprůsvitný jemný papír na kterém je vytištěno. Pokud jde o dárek k narozeninám nebo k nějakému výročí, je přání k danému výročí na tomto poloprůsvitném papíru vloženo nad list s datumem jubilea a datum je na něm vyznačeno symbolem srdíčka.

 

 

Etikety na lahve

Přelepte etiketu vína svojí vlastní, dárkovou. Vytvořte si vlastní a u nás vytiskněte nebo si nechte návrh zhotovit u nás. Umíme tisknout i křiklavé barvy, a proto vám jako jediný můžeme nabídnout i výrazné grafické prvky!

Jak odstraním původní etiketu z lahve?

Způsoby jsou dva. První z nich je šetrnější k obsahu, ale o to pracnější. Opatrně strhněte rukou etiketu. Pravděpodobně to nepůjde úplně dočista. Proto na hadřík aplikujte technický benzín (v některých případech funguje i aceton, případně odlakovač), nechte papír na špatně očištěných místech nasáknout a po chvíli hadříkem odstraňte. Opakujte, dokud nebude lahev čistá.

Druhý způsob je namočit lahev do horké vody (POZOR, LAHEV S ALKOHOLEM NIKDY NEVAŘTE!!!) a počkat, než se etiketa sama odlepí. Tento způsob se ale hodí především na prázdné lahve.

 

Velkoformátový obraz

Vytiskněte a zarámujte jako dárek obraz. A nemusí to být jen obraz, může to být klidně fotografie vás, panorama z dovolené, na kterou si chcete uchovat vzpomínku, někdo blízký, nebo grafika která doplní interiér bytu či pokoje.

Nabízíme několik možností rámů a povrchů. Nejčastěji vybíráme matné, lesklé nebo imitaci malířského plátna. Tam může být výsledek až k nerozeznání od originálu. V tomto případě obzvláště doporučujeme navštívit naši provozovnu: Plzeň, Americká 17 – Alfa, kde máme právě tyto příklady vystavené a dobře na nich můžete vidět vysokou kvalitu našeho provedení.


Dárkové certifikáty, poukázky, vouchery

Vytvoříme či vytiskneme vám certifikát za zásluhy. Dále můžete nechat si od nás vytvořit dárkové poukázky nebo vouchery. Ať už to bude pozvánka na strávení volného času na dovolené, pozvání na večeři nebo odvedení neoblíbené domácí činnosti, je to jen na vás. S realizací vám u nás rádi pomůžeme a doporučíme nejvhodnější řešení.


Potisk triček a textilu (šátky, čepice, mikiny...)

Potiskneme vám trička jakýmkoliv motivem, digitálně nebo v případě většího nákladu i sítotiskem. Vytvořte návrh, který nám pošlete na e-mail, nebo si nechte vytvořit grafiku podle vašeho zadání. Může být i z fotografie.


Osobní gravírované předměty (tabatěrky, zapalovače, placatky...)

Gravírování je moderní technologie, při které se odpaluje tenká svrchní vrstva materiálu. Pro její všestranné možnosti se používá na množství dárkových předmětů. Dají se gravírovat jak například kuchyňské nože, tak skleničky nebo třeba benzínové zapalovače a placatky.

Gravírujeme laserem do různých materiálů:

dřevo, kov, kůže a koženka, sklo, plexisklo, plast, kámen, guma, eloxovaný hliník

Na naší pobočce v Plzni – Americká 17 (Alfa) si můžete vybrat z našich vzorků, nebo v případě, že máte zájem o aplikaci na vlastní předmět, rádi vám poradíme, zda-li je tato aplikace možná a doporučíme případně nejlepší technické řešení.


Výšivky a nášivky na textil a kšiltovky (se jménem, grafikou či vlastním textem)

Nabízíme zpracování a vyšití nápisů, obrázků, monogramů, aplikací na čepice, trička, bundy, montérky, mikiny, ručníky, deky, polštáře a podobné textilie. Kromě klasické nášivky a výšivky nabízíme i 3D výšivky. Motivy se mohou skládat až z e 16 barev. Nabídka obsahuje cca 300 druhů barev nití.


3D výšivka

Je reliéfní výšivka, která vystupuje až 5 mm nad povrch textilie. Díky tomu tak často výsledek působí kvalitněji a přitažlivěji. Ne na všechnu grafiku je tato výšivka vhodná a proto vám rádi poradíme, nebo případně upravíme grafiku tak, abyste ji mohli využít. Obecně pak platí, že 3D výšivka se hodí spíše na pevnější materiály.


Potisky na hrnky, sklo a keramiku

Hezký dárek v podobě vlastně upravené keramiky, s děkovným motivem, přáním nebo věnováním. Aplikujeme jak na naše, tak na donesené předměty. Před aplikací na vlastní nás ale prosím kontaktujte na naší pobočce v Plzni na adrese: Americká 17 (Alfa).


Velkoformátový tisk na plachtu

Originální dárek v podobě velkoformátové plachty (celtovina nebo perforovaná, poloprůhledná plachta) s vlastním motivem. Na plachtu se dá vytisknout vše, co na klasické tiskárně, doporučujeme ale domluvit se na přípravě dat s naším grafikem, aby výsledek působil čistě a kvalitně. Někdy může dojít ke zhoršení kvality oproti tomu, co vidíte na počítači kvůli špatnému nastavení rozlišení, nebo může být hůře čitelné některé písmo a textové pasáže, protože plachta není úplně hladká a neunese tím pádem takové množství detailů jako hladký papír.


Tisk na samolepicí fólie (polep vozu, cedule...)

Originálním nápadům se meze nekladou a tak jsme už u nás vyráběli ledacos. Od gravírování kladiva po tisk billboardu s věnováním.