Plakáty a letáky

Malonákladový digitální tisk plakátů a letáků až do formátu A0
za nejlépší cenové podmínky v Plzni.
Zajistíme vám i distribuci a výlep.

 

cena při 100 ks, 130g/m2 křída, jednostranně
Leták – formát A6 image description 1,90 Kč image description 2,80 Kč
Leták – formát A5 image description 3,20 Kč image description 4,90 Kč
Leták – formát A4 image description 5,75 Kč image description 9,00 Kč
Plakáty – formát A3 image description 10,60 Kč image description 22,30 Kč
Plakáty – A2 (3 dny) image description 17,50 Kč image description 37,00 Kč
Plakáty – A1 (3 dny) image description 28,00 Kč image description 50,00 Kč
Plakáty – A0 (3 dny) image description 68,00 Kč image description 99,00 Kč


Malonákladový digitální tisk plakátů až do formátu A0. Nabízíme nejlevnější tisk barevných plakátů v Plzeňském kraji. Tiskneme i ofsetem na papíry v gramážích 90–300 g/m2.

Na rozdíl od konkurence nezvyšujeme nevýhodnost ceny se zvyšujícím se pokrytím barvou. Naše ceny jsou VŽDY rovné a fair.

 

Zajišťujeme výlep plakátů ve městech a obcích na vlastních plakátovacích plochách ve všech koutech České Republiky. Ve spolupráci se svými dlouholetými partnery a subdodavateli pak pokrýváme prakticky všechna města a obce u nás a v příhraničních městech Slovenska.

Fotodokumentace je samozřejmostí.

Detaily distribuce

Plakáty vylepujeme na plakátovací plochy ve standardní výlepové dny na libovolně dlouhou dobu, dle Vaší objednávky. Minimální doba trvání zakázky je jeden týden.

Ideální formou komunikace je e-mail. Na základě Vaší poptávky kampaň navrhneme, Vy si ji upravíte podle svých představ. Následuje potvrzení, zda je pro Vaši zakázku skutečně dostatek volného místa na plochách. Zakázka je sjednána zasláním objednávky a potvrzením jejího přijetí.

Sjednat zakázku, včetně předání plakátů, můžete na našich pobočkách v Praze, Brně a Plzni, případně po dohodě jinde. Plakáty je možné také zasílat poštou.

Naši pracovníci následně zajistí distribuci do místa určení. Následuje vylepení plakátů a jejich průběžná údržba v jedno-týdenním režimu po celou objednanou dobu trvání kampaně. Na základě objednávky zajistíme fotodokumentaci, která Vám bude odeslána po ukončení kampaně.