Dětská fotoknížka

První krůčky, zážitky a objevy vašeho človíčka v knížce,

která bude mít vždy své místo ve vaší knihovně a srdci.

 

Co je dětská fotoknížka

Dětská fotoknížka je sbírka libovolných fotek vašich dětí. Všechno v úhledné formě, krásná vzpomínka, kterou si můžete založit do knihovny a mít ji vždy po ruce, ukázat nebo třeba i darovat svým blízkým.

 

 

Nechte si doporučit!

V případě, že plánujete fotoknihu a malá fotoalba, nebo nemáte ještě vybraného fotografa, můžeme vám doporučit jednoho (jednu) ze svatebních fotografů (fotografek), se kterými máme ty nejlepší zkušenosti, o kterých víme, že jejich fotky vypadají po vytištění úžasně a kteří vždy myslí na všestranné užití fotografií. Pokud nevěříte, přijďte se přesvědčit na naši prodejnu, kde si můžeme díky tomu dovolit jejich práce vystavit (fotografie jsou vystavovány se souhlasem všech stran včetně svatebčanů).

Oznámení o narození

Narození človíčka je vždy tou nejradostnější událostí v rodině. Bohužel ne všichni blízcí se mohou vždy zúčastnit oslav a být u toho, a proto je nejvhodnější zaslat jim vkusné a milé oznámení o narození. Pokud nevíte, jak by mělo takové oznámení vypadat, přijďte se s námi poradit. Oznámení mohou být fotografická, s portrétem miminka, stejně tak grafická, kombinovaná či různě skládaná ve formě leporela. Rádi s vámi vymyslíme nejvhodnější variantu.

Sestavte z prvních fotek vašemu miminku vzpomínkovou knížku na to, jaké byly jeho první krůčky. Nikdo z nás si ze svého nejranějšího dětství moc nepamatuje. O to cennější pak jsou vzpomínky, které pro nás rodiče z této krásné doby uchovali. Fotografie jsou pro tyto vzpomínky nejvýmluvnější, a tak sestavení vlastní, ucelené knihy, která se snadno zařadí do kterékoliv knihovny je perfektním řešením.Snadno se dá vyrobit i ve více kusech pro vaše nejbližší a snadno se tak stanekrásným dárkem.


Taková fotoknížka potěší jistě i mnoho lidí ve vašem okolí, ale chápeme, že vytvořit pro každého takto velký dárek není vždy možné a praktické. Proto nabízíme možnost vytvořit levnější a menší verzi se sešitovou vazbou, která se snadno vejde do obálky. Malá, praktická, ale se stejně krásným sdělením. To jsou priority této knížky, kterou pro vás rádi připravujeme.

 

 

 

Kapitálek

Ručně dělané fotoknihy vytváříme s důrazem na detail. Jako jediní vám zaručíme nejen prvotřídní kvalitu, ale i profesionální knižní vzhled. Proto s každou knížkou dostanete i originální kapitálek hodící k příslušnému stylu.

Co je kapitálek?

Kapitálek je lemovka zakončující obě strany hřbetu.