Svatební knihy

Uchovejte vzpomínky z nejkrásnějších okamžiků v exkluzivní,
ručně dělané svatební knize.

 

Co je svatební kniha

Svatební kniha je album obsahující fotografie ze svatebního dnu: příprav, obřadu, hostiny... Všechno v úhledné formě, krásná vzpomínka, kterou si můžete založit do knihovny a mít ji vždy po ruce, ukázat nebo třeba i darovat svým blízkým.

Ceny ručně vyráběných luxusních svatebních fotoknih od 1 500,- Kč.

Nechte si doporučit!

V případě, že plánujete fotoknihu a malá fotoalba, nebo nemáte ještě vybraného fotografa, můžeme vám doporučit jednoho (jednu) ze svatebních fotografů (fotografek), se kterými máme ty nejlepší zkušenosti, o kterých víme, že jejich fotky vypadají po vytištění úžasně a kteří vždy myslí na všestranné užití fotografií. Pokud nevěříte, přijďte se přesvědčit na naši prodejnu, kde si můžeme díky tomu dovolit jejich práce vystavit (fotografie jsou vystavovány se souhlasem všech stran včetně svatebčanů).

 

 

 

 

 

 

 

Svatební oznámení

Jsme si vědomi, jak důležitý den to pro vás a vaše blízké je. Vytiskneme nebo vytvoříme pro vás originální a krásná svatební oznámení, podle stylu a preferencí vaší svatby. Neděláme je nikdy podle mustru a vždy hledíme na to, aby zákazník měl motiv, po kterém touží. Samozřejmostí je v takovém případě konzultace na naší pobočce v Plzni na Americké 17 – Alfa.

 

Pozvánka ke stolu

Pozvánky ke stolu mohou být součástí svatebních oznámení, nebo je možné vytvořit je jako samostatný a krásný dárek pro vaše hosty.

 

Jmenovky

Ač malé, co do velikosti, tak dobře zpracované vhodně doplňují typografií a stylem slavnostní tabuli na svatbě.

 

Svatební menu

 

Menu není jen prostý seznam chodů podávaných u příležitosti svatby. Svatební menu se často stává památečným předmětem, jednou z věcí, které i po letech připomenou mnoho okamžiků z příprav svatby a od svatební tabule. Toho jsme si při jeho realizaci vědomi a snažíme se, aby bylo stejně dokonalé, jako vše ostatní, co chcete na svatbě mít.


Děkovné kartičky

Dnes je už častým zvykem poděkovat svým hostům za blahopřání, za účast či svatební dary formou děkovného dopisu, děkovných karet. Je to milá pozornost pro vaše ctěné hosty.

Oznámení o narození

Narození človíčka je vždy tou nejradostnější událostí v rodině. Bohužel ne všichni blízcí se mohou vždy zúčastnit oslav a být u toho, a proto je nejvhodnější zaslat jim vkusné a milé oznámení o narození. Pokud nevíte, jak by mělo takové oznámení vypadat, přijďte se s námi poradit. Oznámení mohou být fotografická, s portrétem miminka, stejně tak grafická, kombinovaná či různě skládaná ve formě leporela. Rádi s vámi vymyslíme nejvhodnější variantu.

Sestavte z prvních fotek vašemu miminku vzpomínkovou knížku na to, jaké byly jeho první krůčky. Nikdo z nás si ze svého nejranějšího dětství moc nepamatuje. O to cennější pak jsou vzpomínky, které pro nás rodiče z této krásné doby uchovali. Fotografie jsou pro tyto vzpomínky nejvýmluvnější, a tak sestavení vlastní, ucelené knihy, která se snadno zařadí do kterékoliv knihovny je perfektním řešením.Snadno se dá vyrobit i ve více kusech pro vaše nejbližší a snadno se tak stanekrásným dárkem.


Taková fotoknížka potěší jistě i mnoho lidí ve vašem okolí, ale chápeme, že vytvořit pro každého takto velký dárek není vždy možné a praktické. Proto nabízíme možnost vytvořit levnější a menší verzi se sešitovou vazbou, která se snadno vejde do obálky. Malá, praktická, ale se stejně krásným sdělením. To jsou priority této knížky, kterou pro vás rádi připravujeme.


Oznámení o dosažení životního úspěchu

Každý v životě dosáhneme nějakých významných úspěchů, o jejichž radost z nich bychom se rádi podělili. Často však nemůžeme se všemi a tak volíme dnes již klasické nebo méně klasické cesty, jak jim tuto radostnou zprávu sdělit.

Papírové oznámení o složení maturity, dokončení školy či zdolání nějakého životního cíle patří pořád mezi ty nejhezčí a nejupřímnější sdělení lidem, kteří při vás často stáli a podporovali vás.

 

Přání k významné události

Vytiskněte nebo nechte vytvořit originální přání k narozeninám, do nového roku, k Vánocům nebo ke složení životní zkoušky.

V tomto případě se originalita cení a jakékoliv vlastní zapojení se do procesu navrhování udělá adresátovi podstatně větší radost než obyčejné přání kupované.


Tiskněte a pište

Speciální složení našich barev je šetrné a zachovává tak strukturu papíru téměř nezměněnou. Díky tomu můžete i nadále na papír snadno psát bez rozmazávání.